TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Jan Smit mag dan al maanden met een burn-out thuis zitten, zijn verdiensten van vóór dit ziektebeeld zijn niet onopgemerkt gebleven. Ook niet bij de koning. Want voor zijn werk voor onder meer de Volendammer gemeenschap, FC Volendam en SOS Kinderdorpen ontving hij vandaag uit handen van de burgemeester van Volendam een lintje.
Jan is nu Officier in de Orde van Oranje Nassau. Een unicum, zo vertelde royaltywatcher Marc van der Linden vanavond in RTL Boulevard. "De meeste mensen die een lintje krijgen, worden Lid in de orde, daarna volgt de Ridder en pas daarna de Officier. Dan heb je echt iets heel bijzonders gedaan. En dat Jan dat nu op zijn 34ste krijgt, is echt een unicum in Nederland."
Bekijk het gesprek hieronder terug:
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'