TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het is tijd om het beestje bij de naam te noemen. Dat is de boodschap van voormalig politiefunctionaris Ellie Lust in de talkshow M. Volgens haar is er een oververtegenwoordiging van Marokkaanse jongens die homogeweld plegen in de stad Amsterdam.
Ook deze week was het weer raak. Een homoseksuele man kreeg een glasscherf in zijn hand geduwd toen hij reageerde op een homohater. Het is het zoveelste incident in korte tijd in de hoofdstad. Eerder werd een homostel tweemaal door een groepje Marokkanen bespuugd en uitgescholden.
"Bij de eerste twee incidenten was helder wat de achtergrond was van die jongens, dus ik hoop dan dat het in het derde geval niet het geval is", vertelt Ellie Lust. "Er zijn namelijk ook heel veel goede Marokkaanse jongens." Echter blijkt uit de incidenten dat het negatieve stigma grotendeels blijkt te kloppen.
Handgel is gevaarlijker dan gedacht
Bekijk hier het fragment terug:
#ditisM Ellie Lust is duidelijk pic.twitter.com/Vb2huqlZ6U — Hans Acker (@HansAckerNY) May 22, 2020
GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 juni 2026
06:47Vanavond op TV: De klas van '26, Bureau onrecht, Dune: Part Two
19:35Realityshow De Drop krijgt geen vervolg
18:45'Edwin Jonker maakt comeback in Goede Tijden, Slechte Tijden'
15:50So You Think You Can Dance krijgt een tweede seizoen