TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het is tijd om het beestje bij de naam te noemen. Dat is de boodschap van voormalig politiefunctionaris Ellie Lust in de talkshow M. Volgens haar is er een oververtegenwoordiging van Marokkaanse jongens die homogeweld plegen in de stad Amsterdam.
Ook deze week was het weer raak. Een homoseksuele man kreeg een glasscherf in zijn hand geduwd toen hij reageerde op een homohater. Het is het zoveelste incident in korte tijd in de hoofdstad. Eerder werd een homostel tweemaal door een groepje Marokkanen bespuugd en uitgescholden.
"Bij de eerste twee incidenten was helder wat de achtergrond was van die jongens, dus ik hoop dan dat het in het derde geval niet het geval is", vertelt Ellie Lust. "Er zijn namelijk ook heel veel goede Marokkaanse jongens." Echter blijkt uit de incidenten dat het negatieve stigma grotendeels blijkt te kloppen.
Handgel is gevaarlijker dan gedacht
Bekijk hier het fragment terug:
#ditisM Ellie Lust is duidelijk pic.twitter.com/Vb2huqlZ6U — Hans Acker (@HansAckerNY) May 22, 2020
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers