TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het is tijd om het beestje bij de naam te noemen. Dat is de boodschap van voormalig politiefunctionaris Ellie Lust in de talkshow M. Volgens haar is er een oververtegenwoordiging van Marokkaanse jongens die homogeweld plegen in de stad Amsterdam.
Ook deze week was het weer raak. Een homoseksuele man kreeg een glasscherf in zijn hand geduwd toen hij reageerde op een homohater. Het is het zoveelste incident in korte tijd in de hoofdstad. Eerder werd een homostel tweemaal door een groepje Marokkanen bespuugd en uitgescholden.
"Bij de eerste twee incidenten was helder wat de achtergrond was van die jongens, dus ik hoop dan dat het in het derde geval niet het geval is", vertelt Ellie Lust. "Er zijn namelijk ook heel veel goede Marokkaanse jongens." Echter blijkt uit de incidenten dat het negatieve stigma grotendeels blijkt te kloppen.
Handgel is gevaarlijker dan gedacht
Bekijk hier het fragment terug:
#ditisM Ellie Lust is duidelijk pic.twitter.com/Vb2huqlZ6U — Hans Acker (@HansAckerNY) May 22, 2020
Tweede seizoen De Hanslers op komst? Monique geeft antwoord
11:05Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld