TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Daniël ging op zoek en ontdekte dat de criminelen al onze gegevens krijgen via medewerkers van call centers. De waarschuwing is dus: geef nooit je gegevens aan mensen van een call center.
De tweede waarschuwing: maak nooit zomaar geld over aan familieleden die daarom vragen via WhatsApp. Bel ze eerst even zodat je zeker weet dat het geen oplichters zijn.
Volgens Daniël Verlaan worden er op grote schaal lijsten verkocht met gegevens van heel veel Nederlanders, verkocht door callcenters. Dat maakt fishing veel makkelijker. "De gegevens worden doorverkocht door corrupte medewerkers'. #BEAU pic.twitter.com/GRQAuqJjWK — BEAU (@BeauRTL) June 23, 2020
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help