TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Eigenlijk zou Imanuelle Grives meespelen in de film Suriname. Dat ging niet door toen de actrice vorig jaar op het festival Tomorrowland werd gepakt met een immense hoeveelheid drugs om te verhandelen. Ze werd veroordeeld tot 2 jaar cel waarvan een jaar voorwaardelijk. Die zit er kennelijk alweer op, want maandag verscheen ze als verrassingsact ten tonele bij de premiere van Suriname.
In een speech bood ze excuses aan aan de producenten van de film, haar collega's en fans. Ook bedankte ze Fajah Louwrens voor het overnemen van de rol. Emotioneel werd het allemaal niet, want toen een fotograaf op het podium kwam om een foto te maken, deed Imanuelle alsof het voor een mugshot was.
Bekijk de speech hieronder terug op beelden van RTL Boulevard.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten