TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Jan Smit kampt al maanden met een burn-out. In een Instagramvideo van 100% NL Magazine, dat te zien is in RTL Boulevard, vertelt de Volendamse zanger openhartig over het overwinnen van deze periode.
"Het gaat eigenlijk ontzettend goed met mij", vertelt Jan vanuit zijn eigen achtertuin. "Ik ben ontzettend tot rust gekomen. Niet in de laatste plaats vanwege corona natuurlijk. Ik heb echt genoeg tijd gekregen om mijn herstel te pakken."
Toch zien we de zanger voorlopig nog niet terug op het podium. Hij gaat namelijk eerst op vakantie. "We gaan op de bonnefooi kijken waar het moois is", vertelt hij. "Ik wil heel graag ontdekken hoe mooi ons eigen land is."
Zo ver zijn we met het coronavaccin
Bekijk hier het fragment terug:
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
