TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Jan Smit kampt al maanden met een burn-out. In een Instagramvideo van 100% NL Magazine, dat te zien is in RTL Boulevard, vertelt de Volendamse zanger openhartig over het overwinnen van deze periode.
"Het gaat eigenlijk ontzettend goed met mij", vertelt Jan vanuit zijn eigen achtertuin. "Ik ben ontzettend tot rust gekomen. Niet in de laatste plaats vanwege corona natuurlijk. Ik heb echt genoeg tijd gekregen om mijn herstel te pakken."
Toch zien we de zanger voorlopig nog niet terug op het podium. Hij gaat namelijk eerst op vakantie. "We gaan op de bonnefooi kijken waar het moois is", vertelt hij. "Ik wil heel graag ontdekken hoe mooi ons eigen land is."
Zo ver zijn we met het coronavaccin
Bekijk hier het fragment terug:
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned