TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Mensen die een crisis meemaken, voelen zich gespannen en zijn eerder geneigd om agressief en fel te worden. Dit vertelt een expert aan EditieNL.
Aanleiding zijn de rellen die afgelopen nacht plaatsvonden in Eindhoven. Hier gingen jongeren de straat op om vuurwerk af te steken en meerdere brandjes te stichten.
Volgens de expert missen we op het moment een zogeheten ‘ventiel’; evenementen waardoor we kunnen relaxen en ons minder gaan ergeren aan de medemens. Denk aan een festival, een voetbalkampioenschap of een ander groot feest. In plaats daarvan zitten veel Nederlanders ‘opgehokt’ en nemen de spanningen alsmaar toe.
Zo leer je om minder zout te eten
Bekijk hier het fragment terug:
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'