TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ollongren wordt dus niet de opvolger van D66-leider Alexander Pechtold. "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig", zegt ze hierover.
Eerder dacht men lang dat zij wel zou meedingen waardoor de strijd om drie mensen leek te gaan: Rob Jetten, Sigrid Kaag en zijzelf. Ollongren was echter een half jaar lang niet in functie vanwege ziekte. Ze werd in 2019 geopereerd aan haar bijholtes, waarna die operaties tot complicaties leidde.
Vicepremier @KajsaOllongren vertelt bij M dat ze zich niet mengt in de strijd om het partijleiderschap van D66: "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig." #ditisM pic.twitter.com/HDZLmVLUa4 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 28, 2020
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is