TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ollongren wordt dus niet de opvolger van D66-leider Alexander Pechtold. "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig", zegt ze hierover.
Eerder dacht men lang dat zij wel zou meedingen waardoor de strijd om drie mensen leek te gaan: Rob Jetten, Sigrid Kaag en zijzelf. Ollongren was echter een half jaar lang niet in functie vanwege ziekte. Ze werd in 2019 geopereerd aan haar bijholtes, waarna die operaties tot complicaties leidde.
Vicepremier @KajsaOllongren vertelt bij M dat ze zich niet mengt in de strijd om het partijleiderschap van D66: "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig." #ditisM pic.twitter.com/HDZLmVLUa4 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 28, 2020
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten