TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ollongren wordt dus niet de opvolger van D66-leider Alexander Pechtold. "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig", zegt ze hierover.
Eerder dacht men lang dat zij wel zou meedingen waardoor de strijd om drie mensen leek te gaan: Rob Jetten, Sigrid Kaag en zijzelf. Ollongren was echter een half jaar lang niet in functie vanwege ziekte. Ze werd in 2019 geopereerd aan haar bijholtes, waarna die operaties tot complicaties leidde.
Vicepremier @KajsaOllongren vertelt bij M dat ze zich niet mengt in de strijd om het partijleiderschap van D66: "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig." #ditisM pic.twitter.com/HDZLmVLUa4 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 28, 2020
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special