TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ollongren wordt dus niet de opvolger van D66-leider Alexander Pechtold. "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig", zegt ze hierover.
Eerder dacht men lang dat zij wel zou meedingen waardoor de strijd om drie mensen leek te gaan: Rob Jetten, Sigrid Kaag en zijzelf. Ollongren was echter een half jaar lang niet in functie vanwege ziekte. Ze werd in 2019 geopereerd aan haar bijholtes, waarna die operaties tot complicaties leidde.
Vicepremier @KajsaOllongren vertelt bij M dat ze zich niet mengt in de strijd om het partijleiderschap van D66: "Als je lijsttrekker wilt zijn, moet je iedere dag de gele trui willen dragen. Voor mijn gezondheid en gezin is dat nu niet verstandig." #ditisM pic.twitter.com/HDZLmVLUa4 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 28, 2020
Deze gezinnen doen mee aan het nieuwe seizoen van Meer Dan Verwacht
15:50Mart Hoogkamer wil nog steeds meedoen aan Beste Zangers: 'Ik heb ook wel wat te vertellen nu'
14:54Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM