TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Peter Pannekoek vertelt bij M waarom hij graag zeurt over dingen waar andere mensen van houden.”Bijvoorbeeld karaoke. Je luistert gewoon naar andere mensen die matig zingen. En wat ik er irritant aan vind is dat de mensen die ervan houden gewoon wel echt goed kunnen zingen.”
En Peter is nog niet klaar. “Wijn. Ik vind het idioot dat als je kennis hebt van wijn dat je dan ontwikkeld bent. Als je veel verschillende drugs gebruikt, ben je een gebruiker. Maar bij wijn ben je een kenner. Nog iets. Geitenkaas. Als je zo’n beest ziet… Daar moet je toch geen melk van nemen? Volgende: wandelen. Te saai voor woorden. Er is een reden dat slaapwandelen bestaat.”
Geitenkaas, karaoke en de vlinderslag: het grote inspiratiebestand van @PannekoekPeter, vol met zijn allergrootste frustraties. #ditisM pic.twitter.com/T4vpjF9Yh1 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 30, 2020
MAFS-Chantal zit weer op Tinder
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie