TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Peter Pannekoek vertelt bij M waarom hij graag zeurt over dingen waar andere mensen van houden.”Bijvoorbeeld karaoke. Je luistert gewoon naar andere mensen die matig zingen. En wat ik er irritant aan vind is dat de mensen die ervan houden gewoon wel echt goed kunnen zingen.”
En Peter is nog niet klaar. “Wijn. Ik vind het idioot dat als je kennis hebt van wijn dat je dan ontwikkeld bent. Als je veel verschillende drugs gebruikt, ben je een gebruiker. Maar bij wijn ben je een kenner. Nog iets. Geitenkaas. Als je zo’n beest ziet… Daar moet je toch geen melk van nemen? Volgende: wandelen. Te saai voor woorden. Er is een reden dat slaapwandelen bestaat.”
Geitenkaas, karaoke en de vlinderslag: het grote inspiratiebestand van @PannekoekPeter, vol met zijn allergrootste frustraties. #ditisM pic.twitter.com/T4vpjF9Yh1 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 30, 2020
MAFS-Chantal zit weer op Tinder
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak