TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Peter Pannekoek vertelt bij M waarom hij graag zeurt over dingen waar andere mensen van houden.”Bijvoorbeeld karaoke. Je luistert gewoon naar andere mensen die matig zingen. En wat ik er irritant aan vind is dat de mensen die ervan houden gewoon wel echt goed kunnen zingen.”
En Peter is nog niet klaar. “Wijn. Ik vind het idioot dat als je kennis hebt van wijn dat je dan ontwikkeld bent. Als je veel verschillende drugs gebruikt, ben je een gebruiker. Maar bij wijn ben je een kenner. Nog iets. Geitenkaas. Als je zo’n beest ziet… Daar moet je toch geen melk van nemen? Volgende: wandelen. Te saai voor woorden. Er is een reden dat slaapwandelen bestaat.”
Geitenkaas, karaoke en de vlinderslag: het grote inspiratiebestand van @PannekoekPeter, vol met zijn allergrootste frustraties. #ditisM pic.twitter.com/T4vpjF9Yh1 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 30, 2020
MAFS-Chantal zit weer op Tinder
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug