TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In M beweert voormalig Amerika-correspondent Max Westerman dat Donald Trump al jarenlang uitlatingen doet van racistische aard. Als voorbeeld noemt hij een bekende rechtszaak in de jaren ’80, waarbij vijf donkere jongens onterecht werden veroordeeld voor een verkrachting van een blanke vrouw.
Donald Trump zou toentertijd meerdere advertenties hebben geplaatst waarin hij opriep om de (onschuldige) jongens de doodstraf te geven. En dat is niet het enige uit zijn verleden wat hem een racist maakt; volgens Westerman heeft Trump zijn presidentschap mede te danken aan zijn racistische aanvallen.
Katja voert pittige discussie met Willibrord in Beter Laat Dan Nooit
Bekijk hier het fragment:
"Deze president laat zich al zijn hele leven minachtend uit over minderheden, al ver voor zijn presidentschap", aldus oud Amerika-correspondent Max Westerman over de manier waarop Donald Trump omgaat met de pers. #ditisM pic.twitter.com/PL0SFJbgfa — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 2, 2020
Knokke Off seizoen 3 binnenkort te streamen, bekijk de eerste beelden
13:49Politiek verslaggever Jeanneau van Beurden over zijn ambities: 'Dit wil ik nu'
12:47Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'
12:00Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026