TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In M beweert voormalig Amerika-correspondent Max Westerman dat Donald Trump al jarenlang uitlatingen doet van racistische aard. Als voorbeeld noemt hij een bekende rechtszaak in de jaren ’80, waarbij vijf donkere jongens onterecht werden veroordeeld voor een verkrachting van een blanke vrouw.
Donald Trump zou toentertijd meerdere advertenties hebben geplaatst waarin hij opriep om de (onschuldige) jongens de doodstraf te geven. En dat is niet het enige uit zijn verleden wat hem een racist maakt; volgens Westerman heeft Trump zijn presidentschap mede te danken aan zijn racistische aanvallen.
Katja voert pittige discussie met Willibrord in Beter Laat Dan Nooit
Bekijk hier het fragment:
"Deze president laat zich al zijn hele leven minachtend uit over minderheden, al ver voor zijn presidentschap", aldus oud Amerika-correspondent Max Westerman over de manier waarop Donald Trump omgaat met de pers. #ditisM pic.twitter.com/PL0SFJbgfa — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 2, 2020
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027