TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Al een paar dagen gaan er geruchten dat de beroemde formule Taxi terug zal keren op SBS. Dennis van der Geest, naast Gordon een van de presentators, heeft inmiddels onthuld hoe het format eruit gaat zien. "Het is duidelijk dat er een camera hangt."
In de voorgaande seizoenen werden de passagiers stiekem gefilmd en vroegen de programmamakers naderhand om toestemming. Dat gaat veranderen, vertelt Dennis van der Geest aan Radio Veronica. "Vroeger konden ze die taxi helemaal preppen dat je niet wist dat je werd opgenomen", vertelt hij. "Dat mag tegenwoordig natuurlijk niet meer. Het is dus wel duidelijk dat er een camera in hangt, maar mensen vergeten dat wel vrij snel hoor."
Volgens Van der Geest zijn er proefopnames gemaakt, waarmee wordt getest of het programma weer aanslaat bij het publiek. De ex-judoka vond het erg leuk om hieraan mee te werken. "Ik heb twee dagen als taxichauffeur rondgereden en ik had veel plezier."
Taxi begon in 1993 bij de NCRV, waarin Maarten Spanjer vermomd als taxichauffeur gesprekken aanknoopte met nietsvermoedende passagiers. Met 2,7 miljoen kijkers scoorde het programma destijds bovengemiddeld, maar het eenmalige seizoen bij RTL4 deed het een stuk minder. Of een revival bij SBS meer succes gaat opleveren, moeten we afwachten.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster