TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Jarenlang werkten ze samen in de bekendste straat van Nederland, Bert Plagman en Aart Staartjes. In Sesamstraat was Bert te horen als hond Tommie en Aart te zien als de sikkeneurige buurman Aart.
Staartjes stierf afgelopen weekend aan de gevolgen van een auto-ongeluk in zijn woonplaats Leeuwarden. Zijn vriend en collega Bert bracht daarop in De Wereld Draait Door met het kleine liedje Dood zijn duurt zo lang een prachtige ode aan zijn oud-collega.
Bekijk het liedje hieronder.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster