TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Hij leek de ideale man voor Annemiek, de rustige, aantrekkelijke Steven. Maar al snel bleek de Epenaar niet meer tot het lijstje van favorieten te horen van de Drentse boerin. Zondagavond was Steven de eerste die door Annemiek naar huis werd gestuurd, tot grote spijt van een hoop Boer Zoekt Vrouw-fans.
Volgens haar ontbrak het aan chemie tussen haar en Steven. Maar ook over de overblijvers – Erik en Jelte – is ze maar matig positief. ''Dat ik ze niet zat ben na 24 uur is voor mij heel uitzonderlijk'', vertelt ze aan Yvon Jaspers. ''Oh dus we hebben te maken met iets heel bijzonders?'' reageert Yvon verrast. Annemiek knikt.
Op Twitter hebben veel kijkers medelijden met Steven. Ze denken dat hij alsnog snel aan de vrouw zal komen en steken hem een hart onder de riem.
Ik gun Steven een lieve vriendin die wel om hem geeft💖
en laat Annemiek maar stikken met haar paardensport. Ongeïnteresseerde kwast.#boerzoektvrouw #bzv — 🗡🇳🇱 (@queenneytiri) March 29, 2020
Mag ik hem een knuffel geven...
Ik heb het met hem te doen...#boerzoektvrouw pic.twitter.com/SrZJU6Qnok — ℕ𝕚𝕜𝕚𝕥𝕒 ❤️ (@Nikita29245867) March 29, 2020
Arme Steven! #boerzoektvrouw pic.twitter.com/sjz1uMNZXF — xxx (@Madeliefjexxx) March 29, 2020
Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025