TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Meer dan twintig jaar geleden kwam er een einde aan de burgeroorlog in Noord-Ierland, maar de strijd laat nog altijd sporen na. De nieuwe politieserie Bloodlands begint als rechercheur Tom Brannick (James Nesbitt) een zaak onderzoekt rond de auto van een oud-IRA-lid. Dat voertuig wordt opgevist uit een meer en binnenin bevindt zich een aanwijzing die hem doet vermoeden dat er een verband is met een twintig jaar oude moordzaak.
Brannicks vrouw was destijds een van de slachtoffers. De rechercheur hervat het onderzoek en oude wonden gaan open. Nesbitt vertelt in een Britse tv-gids dat hij zichzelf herkent in Brannick. “Hij is zo’n stille kracht, iemand die veel heeft meegemaakt in de burgeroorlog, maar dat nooit aan de buitenwereld zal laten merken.”
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij