TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Minister Meinema (Kees Prins) raakte in de vorige aflevering van BuZa betrokken bij een ernstig ongeluk. Raoul en Monique (Sanne Samina Hanssen) moeten proberen de reputatieschade te beperken. “Dat is mijn werk als persvoorlichter”, vertelt Hanssen over het incident. Monique heeft sowieso een stroeve start met haar nieuwe baas. “Het bevalt haar niet dat de nieuwe minister weer een oude witte man is. En omdat Meinema het vanaf het begin verprutst, heeft Monique meteen heel veel werk.” Het spanningsveld tussen de bewindspersoon en zijn persvoorlichter maakt het voor Hanssen een lekkere rol om te spelen. Net als de setting. “Normaal houd ik me vooral met de politiek bezig als ik mag stemmen. Nu kon ik op een andere manier naar het onderwerp kijken.”
“Niet zozeer vanuit mezelf, maar vanuit mijn personage.” Hoe interessant de rol van Monique ook is, aan een carrièremove richting Den Haag moet de Limburgse actrice echt niet denken. “Grappig genoeg werkt mijn nichtje wel voor Buitenlandse Zaken, al is het in een ander land. Ze heeft me weleens gezegd dat ze graag op het departement in Den Haag zou willen werken. Voor mij zou dat helemaal niets zijn. Ik houd van mijn vrijheid, en vind het fijn om te kunnen zeggen wat ik denk. Monique is het nooit eens met haar baas en zij moet haar mening de hele tijd inslikken.”
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'