TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het tweede seizoen van Meisje van plezier was al een tijdje te zien op Videoland en nu krijgt de dramaserie ook een plek in de programmering van RTL 4. Angela Schijf kruipt opnieuw in de huid van high-class escort Nadine die haar eigen bureau wil oprichten.
Escortleider Meryem (Birgit Schuurman) - waarvoor Nadine eerder werkte - is daarvan niet gediend. Nadines oude vriendin zint op wraak en is daarbij niet vies van een bedreiginkje hier en daar. Voor de venijnige concurrentiestrijd die de twee vrouwen te wachten staat, heeft Nadine alvast een geheim wapen in handen: haar nieuwe prostituee Kelly. Holly Mae Brood is de actrice die in de huid kruipt van Nadines troef. Andere acteurs als Roeland Fernhout en Peter Paul Muller zijn ook weer van partij.
Let op: de reeks start met een dubbele aflevering. De tweede is dus meteen na deze aflevering te zien!
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky