TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het tweede seizoen van Meisje van plezier was al een tijdje te zien op Videoland en nu krijgt de dramaserie ook een plek in de programmering van RTL 4. Angela Schijf kruipt opnieuw in de huid van high-class escort Nadine die haar eigen bureau wil oprichten.
Escortleider Meryem (Birgit Schuurman) - waarvoor Nadine eerder werkte - is daarvan niet gediend. Nadines oude vriendin zint op wraak en is daarbij niet vies van een bedreiginkje hier en daar. Voor de venijnige concurrentiestrijd die de twee vrouwen te wachten staat, heeft Nadine alvast een geheim wapen in handen: haar nieuwe prostituee Kelly. Holly Mae Brood is de actrice die in de huid kruipt van Nadines troef. Andere acteurs als Roeland Fernhout en Peter Paul Muller zijn ook weer van partij.
Let op: de reeks start met een dubbele aflevering. De tweede is dus meteen na deze aflevering te zien!
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'