TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het tweede seizoen van Meisje van plezier was al een tijdje te zien op Videoland en nu krijgt de dramaserie ook een plek in de programmering van RTL 4. Angela Schijf kruipt opnieuw in de huid van high-class escort Nadine die haar eigen bureau wil oprichten.
Escortleider Meryem (Birgit Schuurman) - waarvoor Nadine eerder werkte - is daarvan niet gediend. Nadines oude vriendin zint op wraak en is daarbij niet vies van een bedreiginkje hier en daar. Voor de venijnige concurrentiestrijd die de twee vrouwen te wachten staat, heeft Nadine alvast een geheim wapen in handen: haar nieuwe prostituee Kelly. Holly Mae Brood is de actrice die in de huid kruipt van Nadines troef. Andere acteurs als Roeland Fernhout en Peter Paul Muller zijn ook weer van partij.
Let op: de reeks start met een dubbele aflevering. De tweede is dus meteen na deze aflevering te zien!
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag