TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Carracci’s kunnen in De geniale vriendin: De nieuwe achternaam niet wachten tot Lila (Gaia Girace) en Stefano (Giovanni Amura) een nieuwe telg aan de familie toevoegen. Het baart ze alleen zorgen dat Lila niet zwanger wordt. Daarom besluiten ze haar in de zomer naar zee te sturen, zodat ze kan aansterken. Ondanks de veranderende band tussen haar en Elena (Margherita Mazzucco) wil Lila graag dat haar vriendin meegaat.
Op het strand van Ischia komen ze dichter tot elkaar, maar dat verandert wanneer hun jeugdvriend Nino Sarratore opduikt. De spanningen lopen opeens hoog op en het is de vraag of de vriendinnenband sterk genoeg is om dit te overleven. De zeer succesvolle boeken van de Italiaanse schrijfster Elena Ferrante vormen de basis voor deze dramaserie.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'