TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is een roerige tijd in Endeavours Oxford. De verkiezingen komen eraan, en racisme is een belangrijk thema. Dat zorgt voor spanningen op straat. Leden van jeugdbendes gaan elkaar met geweld te lijf. De dood van een maaltijdbezorger lijkt daar een gevolg van, maar Endeavour (Shaun Evans) vermoedt dat de jonge Pakistaan om een andere reden is vermoord. Het laatste adres waarop hij een maaltijd moest afleveren, was namelijk van Oberon Prince (Neil Roberts), een televisiekok en culinair recensent met een roerig privéleven. En die blijkt nu spoorloos verdwenen.
Intussen is Morse’ collega Thursday nog steeds druk met de zaak uit de vorige aflevering. Hij houdt het pad langs de rivier scherp in de gaten, omdat hij het idee heeft dat er iets niet klopt.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver