TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is een roerige tijd in Endeavours Oxford. De verkiezingen komen eraan, en racisme is een belangrijk thema. Dat zorgt voor spanningen op straat. Leden van jeugdbendes gaan elkaar met geweld te lijf. De dood van een maaltijdbezorger lijkt daar een gevolg van, maar Endeavour (Shaun Evans) vermoedt dat de jonge Pakistaan om een andere reden is vermoord. Het laatste adres waarop hij een maaltijd moest afleveren, was namelijk van Oberon Prince (Neil Roberts), een televisiekok en culinair recensent met een roerig privéleven. En die blijkt nu spoorloos verdwenen.
Intussen is Morse’ collega Thursday nog steeds druk met de zaak uit de vorige aflevering. Hij houdt het pad langs de rivier scherp in de gaten, omdat hij het idee heeft dat er iets niet klopt.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'