TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na lang wikken en wegen heeft Mariël (Lies Visschedijk) uit Het a-woord de oplossing gevonden voor Sam. Speciaal onderwijs is niets voor hem vindt ze, in tegenstelling tot haar man Teun (Guy Clemens). Adil weet precies hoe hij met haar zoon moet omgaan en past een paar keer per week op. Maar hij verblijft illegaal in Nederland en daar komt nu ook de politie achter.
Als Mariël hoort dat haar reddende engel het land uit moet, gaat ze veel te ver in haar poging om hem hier te houden. Zo ver dat ze zelfs haar vader Cas voor het blok zet. Met gezinsuitbreiding is Marïël dan ook niet bezig. Sterker nog, ze heeft geen energie meer voor een derde kind. Alleen moet Mariël nog een goed moment vinden om dit aan Teun te vertellen. Hoe gaat hij hierop reageren?
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker