TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na lang wikken en wegen heeft Mariël (Lies Visschedijk) uit Het a-woord de oplossing gevonden voor Sam. Speciaal onderwijs is niets voor hem vindt ze, in tegenstelling tot haar man Teun (Guy Clemens). Adil weet precies hoe hij met haar zoon moet omgaan en past een paar keer per week op. Maar hij verblijft illegaal in Nederland en daar komt nu ook de politie achter.
Als Mariël hoort dat haar reddende engel het land uit moet, gaat ze veel te ver in haar poging om hem hier te houden. Zo ver dat ze zelfs haar vader Cas voor het blok zet. Met gezinsuitbreiding is Marïël dan ook niet bezig. Sterker nog, ze heeft geen energie meer voor een derde kind. Alleen moet Mariël nog een goed moment vinden om dit aan Teun te vertellen. Hoe gaat hij hierop reageren?
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'