TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is toe aan de ontknoping van het veertiende seizoen. Na dertien afleveringen weten Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) één ding zeker: ze zijn nog lang niet van Virtus et Justitia af. Zeker nu duidelijk is dat Lies DeWulf (Marieke Dilles) niet te vertrouwen is.
Lies was werkzaam als de rechterhand van Virtus-kopstuk Louis Daerden, maar leek te zijn overgelopen toen haar leven in gevaar was. Nu blijkt dat ze het computersysteem van de politie heeft gehackt. Eva en Wolfs maken met hulp van Larry dankbaar gebruik van die hack door in te breken op haar computer. Zo ontdekken ze waar de gekidnapte meisjes met barcodes verblijven voordat ze verhandeld worden. Hoe de cliffhanger ook afloopt, zeker is wel dat er een vijftiende seizoen komt.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint