TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is toe aan de ontknoping van het veertiende seizoen. Na dertien afleveringen weten Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) één ding zeker: ze zijn nog lang niet van Virtus et Justitia af. Zeker nu duidelijk is dat Lies DeWulf (Marieke Dilles) niet te vertrouwen is.
Lies was werkzaam als de rechterhand van Virtus-kopstuk Louis Daerden, maar leek te zijn overgelopen toen haar leven in gevaar was. Nu blijkt dat ze het computersysteem van de politie heeft gehackt. Eva en Wolfs maken met hulp van Larry dankbaar gebruik van die hack door in te breken op haar computer. Zo ontdekken ze waar de gekidnapte meisjes met barcodes verblijven voordat ze verhandeld worden. Hoe de cliffhanger ook afloopt, zeker is wel dat er een vijftiende seizoen komt.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom