TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Tijdens het familiediner, georganiseerd door Nadine's moeder Patricia, komen de sluimerende irriaties boven tafel. Maar niet alleen privé, ook zakelijk gaat het niet goed met Nadine. Meryem, gespeeld door Brigit Schuurman, neemt maatregelen tegen haar voormalig vriendin Nadine en geeft haar een ultimatum. Maar die weigert op te geven.
Schuurman vindt het heel fijn om de slechterik in Meisje van plezier te spelen. "Vooral omdat ze van de buitenkant een volkomen powervrouw is, tot je ziet waar ze met een venijnige glimlach toe in staat is. Ze is niet iemand waarvan je direct ziet dat het de slechterik is, maar ze is gemeen met een glimlach. Dat is ook het fijne van een rol wat langer kunnen spelen; dat je aan het personage kunt bouwen", vertelt de actrice.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'