TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Niks te melden is een remake van de Australische comedy No activity. Ook België en Amerika zonden hun eigen versie uit van de serie waarin eigenlijk niks gebeurt, maar iedereen wacht op actie. Er is dus iets aantrekkelijks aan deze reeks over twee politieagenten die veel tijd doorbrengen in een auto, twee agentes die een stille meldkamer bemensen en criminelen die proberen onzichtbaar te blijven.
Dat het geen saaie bedoening is, komt omdat ze in hun verveling tot elkaar veroordeeld zijn. Dat levert dat grappige gesprekken op over hun families, hun geheimen en hun angsten. Zo'n script vraagt om acteurs die weten hoe komedie tot zijn recht komt. Met onder andere Henry van Loon (De luizemoeder), Jelka van Houten (Jeuk) en Theo Maassen zijn die gevonden.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'