TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Niks te melden is een remake van de Australische comedy No activity. Ook België en Amerika zonden hun eigen versie uit van de serie waarin eigenlijk niks gebeurt, maar iedereen wacht op actie. Er is dus iets aantrekkelijks aan deze reeks over twee politieagenten die veel tijd doorbrengen in een auto, twee agentes die een stille meldkamer bemensen en criminelen die proberen onzichtbaar te blijven.
Dat het geen saaie bedoening is, komt omdat ze in hun verveling tot elkaar veroordeeld zijn. Dat levert dat grappige gesprekken op over hun families, hun geheimen en hun angsten. Zo'n script vraagt om acteurs die weten hoe komedie tot zijn recht komt. Met onder andere Henry van Loon (De luizemoeder), Jelka van Houten (Jeuk) en Theo Maassen zijn die gevonden.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire