TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Niks te melden is een remake van de Australische comedy No activity. Ook België en Amerika zonden hun eigen versie uit van de serie waarin eigenlijk niks gebeurt, maar iedereen wacht op actie. Er is dus iets aantrekkelijks aan deze reeks over twee politieagenten die veel tijd doorbrengen in een auto, twee agentes die een stille meldkamer bemensen en criminelen die proberen onzichtbaar te blijven.
Dat het geen saaie bedoening is, komt omdat ze in hun verveling tot elkaar veroordeeld zijn. Dat levert dat grappige gesprekken op over hun families, hun geheimen en hun angsten. Zo'n script vraagt om acteurs die weten hoe komedie tot zijn recht komt. Met onder andere Henry van Loon (De luizemoeder), Jelka van Houten (Jeuk) en Theo Maassen zijn die gevonden.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival