TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het alarmnummer 112 wordt gemiddeld 4500 keer per dag gebeld. In twee derde van de gevallen gaat het om een serieus telefoontje. Al die meldingen worden beoordeeld door een medewerker van de centrale.
De dramaserie NOOD volgt vier van deze centralisten, en in de aflevering van deze week is het Boudewijn (Joris Smit) die opneemt. Tijdens een zware avonddienst krijgt hij een melding van iemand die getuige is van een verdachte situatie, die klinkt als een drugsdeal waarbij vuurwapens in het spel zijn. Dan voelt Boudewijn dat er iets niet klopt.
De afleveringen van Nood werden allemaal geregisseerd door Joram Lürsen (Judas), maar steeds door iemand anders geschreven. Tussen de scenaristen zitten bekende namen als Rifka Lodeizen en Nadja Hüpscher.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in