TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het alarmnummer 112 wordt gemiddeld 4500 keer per dag gebeld. In twee derde van de gevallen gaat het om een serieus telefoontje. Al die meldingen worden beoordeeld door een medewerker van de centrale.
De dramaserie NOOD volgt vier van deze centralisten, en in de aflevering van deze week is het Boudewijn (Joris Smit) die opneemt. Tijdens een zware avonddienst krijgt hij een melding van iemand die getuige is van een verdachte situatie, die klinkt als een drugsdeal waarbij vuurwapens in het spel zijn. Dan voelt Boudewijn dat er iets niet klopt.
De afleveringen van Nood werden allemaal geregisseerd door Joram Lürsen (Judas), maar steeds door iemand anders geschreven. Tussen de scenaristen zitten bekende namen als Rifka Lodeizen en Nadja Hüpscher.
Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II
06:00Zo kijk je live naar de Nijmeegse Vierdaagse 2026