TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het alarmnummer 112 wordt gemiddeld 4500 keer per dag gebeld. In twee derde van de gevallen gaat het om een serieus telefoontje. Al die meldingen worden beoordeeld door een medewerker van de centrale.
De dramaserie NOOD volgt vier van deze centralisten, en in de aflevering van deze week is het Boudewijn (Joris Smit) die opneemt. Tijdens een zware avonddienst krijgt hij een melding van iemand die getuige is van een verdachte situatie, die klinkt als een drugsdeal waarbij vuurwapens in het spel zijn. Dan voelt Boudewijn dat er iets niet klopt.
De afleveringen van Nood werden allemaal geregisseerd door Joram Lürsen (Judas), maar steeds door iemand anders geschreven. Tussen de scenaristen zitten bekende namen als Rifka Lodeizen en Nadja Hüpscher.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'
09:13Video: Actrice Loes Haverkort geeft een korte gezondheidsupdate