TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het alarmnummer 112 wordt gemiddeld 4500 keer per dag gebeld. In twee derde van de gevallen gaat het om een serieus telefoontje. Al die meldingen worden beoordeeld door een medewerker van de centrale.
De dramaserie NOOD volgt vier van deze centralisten, en in de aflevering van deze week is het Boudewijn (Joris Smit) die opneemt. Tijdens een zware avonddienst krijgt hij een melding van iemand die getuige is van een verdachte situatie, die klinkt als een drugsdeal waarbij vuurwapens in het spel zijn. Dan voelt Boudewijn dat er iets niet klopt.
De afleveringen van Nood werden allemaal geregisseerd door Joram Lürsen (Judas), maar steeds door iemand anders geschreven. Tussen de scenaristen zitten bekende namen als Rifka Lodeizen en Nadja Hüpscher.
AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'
10:00Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken
09:35B&B Vol Liefde-Fred kan eetgewoontes Ellen niet aan: 'Autistisch'