TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het alarmnummer 112 wordt gemiddeld 4500 keer per dag gebeld. In twee derde van de gevallen gaat het om een serieus telefoontje. Al die meldingen worden beoordeeld door een medewerker van de centrale.
De dramaserie NOOD volgt vier van deze centralisten, en in de aflevering van deze week is het Boudewijn (Joris Smit) die opneemt. Tijdens een zware avonddienst krijgt hij een melding van iemand die getuige is van een verdachte situatie, die klinkt als een drugsdeal waarbij vuurwapens in het spel zijn. Dan voelt Boudewijn dat er iets niet klopt.
De afleveringen van Nood werden allemaal geregisseerd door Joram Lürsen (Judas), maar steeds door iemand anders geschreven. Tussen de scenaristen zitten bekende namen als Rifka Lodeizen en Nadja Hüpscher.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen