TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een van de vaders uit Papadag is heel erg blij: Martijn (Guido Pollemans). Zijn nieuwe vriendin Dafne, die hij kent van zijn theatersportgroepje, is zwanger. Martijn is daar stiekem best trots op, maar vindt het lastig om aan zijn ex te vertellen. Met de andere vaders staat het er minder rooskleurig voor.
Ronnie en Monique hebben bijgeklust en komen daardoor in de problemen met de schuldsanering. En het huwelijk van Thijs (David Lucieer) en Sadiq nadert, maar Thijs heeft nog steeds iets op te biechten aan zijn aanstaande. David Lucieer timmert al een tijdje aan de weg als acteur. Bij het grote publiek kreeg hij vooral bekendheid door zijn rol als de invalide Paul in de serie Dokter Deen. Ook maakte hij de goed bekeken internetserie De meisjes van Thijs.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?