TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een van de vaders uit Papadag is heel erg blij: Martijn (Guido Pollemans). Zijn nieuwe vriendin Dafne, die hij kent van zijn theatersportgroepje, is zwanger. Martijn is daar stiekem best trots op, maar vindt het lastig om aan zijn ex te vertellen. Met de andere vaders staat het er minder rooskleurig voor.
Ronnie en Monique hebben bijgeklust en komen daardoor in de problemen met de schuldsanering. En het huwelijk van Thijs (David Lucieer) en Sadiq nadert, maar Thijs heeft nog steeds iets op te biechten aan zijn aanstaande. David Lucieer timmert al een tijdje aan de weg als acteur. Bij het grote publiek kreeg hij vooral bekendheid door zijn rol als de invalide Paul in de serie Dokter Deen. Ook maakte hij de goed bekeken internetserie De meisjes van Thijs.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'