TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gaat niet bepaald goed met Katarina Rostova. Ze is helemaal alleen in het buitenland en heeft net een mislukte missie achter de rug. In The blacklist staat ze er in haar eentje voor en dat terwijl kwaadwillenden het op haar hebben voorzien. Uiteindelijk ziet de radeloze Katarina nog maar één uitweg: ze roept de hulp in van de enige persoon die ze compleet vertrouwt.
Voormalig KGB-agent Katarina Rostova was al eerder te zien in de populaire serie en is een rol van de in Venlo geboren actrice Lotte Verbeek (1982). Verbeek was onlangs te gast in Jinek waar de talkshowhost van haar wilde weten of ze zich een perfect Amerikaans accent had moeten aanleren om zich in Amerika te handhaven en er te werken. “Dat is wel handig”, aldus de actrice.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show