TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De spanning is om te snijden in The nest sinds Kaya (Mirren Mack) op het schoolfeest is bevallen van het kindje dat ze bij zich droeg. Dan (Martin Compston) en Emily (Sophie Rundle) worden heen en weer geslingerd tussen hoop en vrees. Want het meisje is veel te vroeg geboren, zo veel te vroeg dat ze zich beginnen af te vragen of Kaya niet al zwanger was voordat ze zich aan hen aanbood als draagmoeder.
Dat zou immers betekenen dat de kleine meid hun biologische kind niet is. Een DNA-test moet voor eens en altijd duidelijkheid bieden over deze pijnlijke kwestie. Rechercheur McClelland is intussen in het verleden van Kaya gedoken en is daar op heel wat duistere zaken gestuit. Er lijkt een verband te zijn tussen het tienermeisje en een oude moordzaak.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven