TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De spanning is om te snijden in The nest sinds Kaya (Mirren Mack) op het schoolfeest is bevallen van het kindje dat ze bij zich droeg. Dan (Martin Compston) en Emily (Sophie Rundle) worden heen en weer geslingerd tussen hoop en vrees. Want het meisje is veel te vroeg geboren, zo veel te vroeg dat ze zich beginnen af te vragen of Kaya niet al zwanger was voordat ze zich aan hen aanbood als draagmoeder.
Dat zou immers betekenen dat de kleine meid hun biologische kind niet is. Een DNA-test moet voor eens en altijd duidelijkheid bieden over deze pijnlijke kwestie. Rechercheur McClelland is intussen in het verleden van Kaya gedoken en is daar op heel wat duistere zaken gestuit. Er lijkt een verband te zijn tussen het tienermeisje en een oude moordzaak.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'