TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het kasboek van Andrés is terecht. Verónica (Irene Arcos) denkt in The pier dat het goed is als Conrado (Roberto Enríquez) het krijgt. Wanneer Vicent (Paco Manzanedo) en Fran dat horen, zijn ze in shock. Alejandra beseft dat haar liefdesleven inmiddels wel erg gecompliceerd is. Ze heeft gevoelens voor zowel Verónica als Conrado.
Actrice Verónica Sánchez speelt de rol van architect Alejandra, die na de dood van haar man ontdekt dat hij er een dubbelleven op nahield. In een interview vertelt ze over haar alter ego, dat besluit de confrontatie met zijn ‘andere vrouw’ aan te gaan. “Ze wil begrijpen waarom het is gebeurd. Ik denk dat je heel onbaatzuchtig moet zijn om die ander te willen leren kennen in plaats van haar bestaan te ontkennen of weg te duwen.”
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man