TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dan (Peter Mygind) heeft in The Sommerdahl murders wel iets anders aan zijn hoofd dan een ingewikkelde moordzaak. Zijn relatie met Marianne (Laura Drasbæk) is op de klippen gelopen en de kans is levensgroot dat dat ingewikkelde situaties gaat opleveren op het politiebureau. Helaas voor Dan wenst een moordenaar in Helsingør geen rekening te houden met de privésores van de rechercheur: een middelbareschooldocent is het slachtoffer van moord. Vlak voor een toneeluitvoering wordt ze om het leven gebracht.
Om het ingewikkelder te maken, lijkt er een verband te zijn tussen de docent en iemand op het politiebureau. Wanneer er nog een dode valt op dezelfde school, lijkt het er sterk op dat Dan de dader toch onder de collega’s van de slachtoffers moet zoeken.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'