TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De NOS volgt de Ronde van Frankrijk dit jaar deels vanuit Nederland. Waar de beroemde tafel van de De avondetappe normaal in Frankrijk staat bij een van de prachtige kastelen, blijft hij tijdens deze editie in Nederland. Presentator Dione de Graaff reist samen met de tafel door Nederland en strijkt elke avond neer in een plaats met een stukje wielergeschiedenis.
Uiteraard is de NOS wel in Frankrijk aanwezig in de persoon van Herman van der Zandt. De wielerliefhebber gaat als razende reporter langs alle wielerhotels om het verhaal van de dag op te halen. Aan de tafel in Nederland schuiven onder meer de voormalig wielrenners Michael Boogerd, Theo Bos, Stef Clement en Danny Nelissen aan. Natuurlijk ontbreekt de enorm populaire rebus ook dit jaar niet.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'