TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mathieu van der Poel wordt in Denemarken wereldkampioen veldrijden, daar is de hele wielerwereld wel van overtuigd. De Nederlander is dit seizoen onaantastbaar, wint praktisch elke cross met een straatlengte voorsprong. Maar biedt het recente verleden garanties op het snelle en technische parkoers in Bogense? Allerminst.
De Vlaamse wielerkenner Michel Wuyts benadrukt dat op een WK in veel gevallen de grote favoriet niet wint. “Misschien is het wishful thinking, maar ik weet uit ervaring dat niets onmogelijk is”, aldus de commentator van de Belgische televisie. Na zijn eerste en enige titel in 2015 wordt het WK stilaan een obsessie voor Van der Poel. Ook vorig jaar was hij de topfavoriet voor goud, en toen ging het mis. Nu zijn er geen excuses meer.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten