TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mathieu van der Poel wordt in Denemarken wereldkampioen veldrijden, daar is de hele wielerwereld wel van overtuigd. De Nederlander is dit seizoen onaantastbaar, wint praktisch elke cross met een straatlengte voorsprong. Maar biedt het recente verleden garanties op het snelle en technische parkoers in Bogense? Allerminst.
De Vlaamse wielerkenner Michel Wuyts benadrukt dat op een WK in veel gevallen de grote favoriet niet wint. “Misschien is het wishful thinking, maar ik weet uit ervaring dat niets onmogelijk is”, aldus de commentator van de Belgische televisie. Na zijn eerste en enige titel in 2015 wordt het WK stilaan een obsessie voor Van der Poel. Ook vorig jaar was hij de topfavoriet voor goud, en toen ging het mis. Nu zijn er geen excuses meer.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji