TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Duitse voetbalcompetitie is vrijdag van start gegaan, maar liefhebbers van de Bundesliga konden de wedstrijden niet bekijken via hun televisie. Daar heeft de Nordic Entertainment Group (NENT) een oplossing voor bedacht.
De wedstrijden uit de Duitse competitie, waarin onder anderen Wout Weghorst, Jean-Paul Boëtius en Jeremiah St. Juste hun kunsten vertonen, zijn namelijk gratis te bekijken via YouTube. De duels zijn op het gratis videoplatform te zien, omdat streamingdienst Viaplay (van NENT) pas in 2022 het levenslicht ziet.
Het Zweedse bedrijf heeft geprobeerd een licentiedeal te sluiten met een Nederlandse tv-partij, maar daar is geen akkoord over bereikt. De afgelopen seizoen was de Bundesliga te zien op ESPN, voorheen FOX Sports.
Naast de Bundesliga heeft de NENT Group ook de rechten van de Britse Premier League en de Formule 1 vanaf 2022 in handen. Een groot verlies voor Ziggo Sport, waar de Engelse voetbalcompetitie en de strijd om de wereldtitel van Max Verstappen nu nog te zien is.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid