TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op 23 september vorig jaar vergrootte PSV de voorsprong op Ajax tot vijf punten door de Amsterdammers in Eindhoven met 3-0 te verslaan. De Amsterdammers waren in het Philips Stadion machteloos na hun overtuigende Champions Leagueduel tegen AEK Athene eerder die week. Afgelopen dinsdag won Ajax van Lille, maar daar houden de overeenkomsten met vorig seizoen op: PSV is ook nog actief in Europa. Sporting was afgelopen donderdag de tegenstander.
In de competitie oogt PSV nog wat stroef, maar de ploeg pakt wel de punten. Ajax is tot nu toe overtuigender in eigen land, maar ook niet op topniveau. Het drukke programma en de vorm maken de topper extra spannend. Verder samenvattingen van ADO Den Haag - AZ, sc Heerenveen - FC Utrecht en FC Emmen - Feyenoord.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'