TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Volgens Johan Derksen mist de Duitse PSV'er Mario Götze power en passie. De voetballer drukt volgens de Voetbal Inside-presentator veel te weinig zijn stempel op de wedstrijd. PSV speelde gisteren gelijk tegen Real Sociedad.
"Niemand zal zeggen dat het een slechte voetballer is, want het is geen slechte voetballer", zegt Derksen in het voetbalprogramma. "Maar het is geen winnaar."
Ook heeft hij kritiek op de manier van spelen. "Hij drukt veel te weinig zijn stempel op die wedstrijd. Hij doet af en toe leuke dingetjes, maar onopvallend."
Götze kwam eind augustus vorig jaar transfervrij naar de Eindhovense club. "Het is gebleken dat in de Bundes Liga niemand op hem zit te wachten. Ik denk dat het de power en passie is die totaal ontbreekt bij hem. Het is een beetje een zondagmiddagvoetballer met goed weer."
PSV wist gisteren nipt gelijk te spelen tegen Real Sociedad. De Eindhovenaren streden thuis tegen de Baskische club uit San Sebastian. "Als we hadden gewonnen, had ik van het gevecht genoten", zei Mario Götze tegen ESPN. "Helaas werd het slechts een punt, dus dit is niet ideaal."
Wel waren er meerdere kansen en wist PSV net als Real Sociedad twee keer te scoren. Bekijk hieronder de hoogtepunten.
Demi en Geert uit De Bondgenoten verrassen met groot nieuws: 'Wij zijn getrouwd!'
09:31De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'