TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Volgens Johan Derksen mist de Duitse PSV'er Mario Götze power en passie. De voetballer drukt volgens de Voetbal Inside-presentator veel te weinig zijn stempel op de wedstrijd. PSV speelde gisteren gelijk tegen Real Sociedad.
"Niemand zal zeggen dat het een slechte voetballer is, want het is geen slechte voetballer", zegt Derksen in het voetbalprogramma. "Maar het is geen winnaar."
Ook heeft hij kritiek op de manier van spelen. "Hij drukt veel te weinig zijn stempel op die wedstrijd. Hij doet af en toe leuke dingetjes, maar onopvallend."
Götze kwam eind augustus vorig jaar transfervrij naar de Eindhovense club. "Het is gebleken dat in de Bundes Liga niemand op hem zit te wachten. Ik denk dat het de power en passie is die totaal ontbreekt bij hem. Het is een beetje een zondagmiddagvoetballer met goed weer."
PSV wist gisteren nipt gelijk te spelen tegen Real Sociedad. De Eindhovenaren streden thuis tegen de Baskische club uit San Sebastian. "Als we hadden gewonnen, had ik van het gevecht genoten", zei Mario Götze tegen ESPN. "Helaas werd het slechts een punt, dus dit is niet ideaal."
Wel waren er meerdere kansen en wist PSV net als Real Sociedad twee keer te scoren. Bekijk hieronder de hoogtepunten.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder