TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Volgens Johan Derksen mist de Duitse PSV'er Mario Götze power en passie. De voetballer drukt volgens de Voetbal Inside-presentator veel te weinig zijn stempel op de wedstrijd. PSV speelde gisteren gelijk tegen Real Sociedad.
"Niemand zal zeggen dat het een slechte voetballer is, want het is geen slechte voetballer", zegt Derksen in het voetbalprogramma. "Maar het is geen winnaar."
Ook heeft hij kritiek op de manier van spelen. "Hij drukt veel te weinig zijn stempel op die wedstrijd. Hij doet af en toe leuke dingetjes, maar onopvallend."
Götze kwam eind augustus vorig jaar transfervrij naar de Eindhovense club. "Het is gebleken dat in de Bundes Liga niemand op hem zit te wachten. Ik denk dat het de power en passie is die totaal ontbreekt bij hem. Het is een beetje een zondagmiddagvoetballer met goed weer."
PSV wist gisteren nipt gelijk te spelen tegen Real Sociedad. De Eindhovenaren streden thuis tegen de Baskische club uit San Sebastian. "Als we hadden gewonnen, had ik van het gevecht genoten", zei Mario Götze tegen ESPN. "Helaas werd het slechts een punt, dus dit is niet ideaal."
Wel waren er meerdere kansen en wist PSV net als Real Sociedad twee keer te scoren. Bekijk hieronder de hoogtepunten.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Geheimen van het museum, Het roer om, Eddie the Eagle
23:26Ouders van Esmee (1) in Het Kinderziekenhuis maken indruk: 'De rouwkaartjes zijn al ontworpen'
19:23Kijkers blijven zich verbazen over intieme beelden Thomas en Chess in De Bondgenoten (video)
15:09Terugkijken: Plien en Bianca breken iedereen met hun hilarische act in LOL: Last One Laughing