TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Peter Sagan, Julian Alaphilippe en Philippe Gilbert, dat zijn de renners die de experts noemen als topfavorieten in de Amstel Gold Race. Dat zegt niet alles, want het verloop van Nederlands enige voorjaarsklassieker is lang niet altijd voorspelbaar. Geregeld strijken outsiders met de eer. Wij Nederlanders hebben dit jaar een gerede kans op de overwinning met Mathieu van der Poel die dit seizoen bewijst dat hij een supertalent is.
Vorig jaar was de vrij onbekende Deen Michael Valgren een groepje toppers met Sagan en Alejandro Valverde te slim af, en ook de winst van Roman Kreuziger (2013) en Enrico Gasparotto (2012 en 2016) was maar door weinigen voorspeld. Favoriet Gilbert won de koers dit decennium overigens wel al vier keer. Het recept is dit jaar als vanouds: dik 265 kilometer draaien en keren door het Limburgse land, met onderweg stevige hindernissen als de Cauberg en de Gulpenerberg.
Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie
13:14Lachen, bieden en heel veel smerige opdrachten: Frank’s Veiling komt naar Prime Video
12:57Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland