TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Peter Sagan, Julian Alaphilippe en Philippe Gilbert, dat zijn de renners die de experts noemen als topfavorieten in de Amstel Gold Race. Dat zegt niet alles, want het verloop van Nederlands enige voorjaarsklassieker is lang niet altijd voorspelbaar. Geregeld strijken outsiders met de eer. Wij Nederlanders hebben dit jaar een gerede kans op de overwinning met Mathieu van der Poel die dit seizoen bewijst dat hij een supertalent is.
Vorig jaar was de vrij onbekende Deen Michael Valgren een groepje toppers met Sagan en Alejandro Valverde te slim af, en ook de winst van Roman Kreuziger (2013) en Enrico Gasparotto (2012 en 2016) was maar door weinigen voorspeld. Favoriet Gilbert won de koers dit decennium overigens wel al vier keer. Het recept is dit jaar als vanouds: dik 265 kilometer draaien en keren door het Limburgse land, met onderweg stevige hindernissen als de Cauberg en de Gulpenerberg.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten