TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Peter Sagan, Julian Alaphilippe en Philippe Gilbert, dat zijn de renners die de experts noemen als topfavorieten in de Amstel Gold Race. Dat zegt niet alles, want het verloop van Nederlands enige voorjaarsklassieker is lang niet altijd voorspelbaar. Geregeld strijken outsiders met de eer. Wij Nederlanders hebben dit jaar een gerede kans op de overwinning met Mathieu van der Poel die dit seizoen bewijst dat hij een supertalent is.
Vorig jaar was de vrij onbekende Deen Michael Valgren een groepje toppers met Sagan en Alejandro Valverde te slim af, en ook de winst van Roman Kreuziger (2013) en Enrico Gasparotto (2012 en 2016) was maar door weinigen voorspeld. Favoriet Gilbert won de koers dit decennium overigens wel al vier keer. Het recept is dit jaar als vanouds: dik 265 kilometer draaien en keren door het Limburgse land, met onderweg stevige hindernissen als de Cauberg en de Gulpenerberg.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur