TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Saint-Étienne-Brioude is nog zo’n zware, onvoorspelbare heuvelrit door het hart van Frankrijk. Vlak na de start doemt meteen de zwaarte hindernis van de dag op, de Mur d’Aurac-sur-Loire uit de eerste categorie. Daarna volgen nog slechts twee hellingen die meetellen voor de bergtrui, maar schijn bedriegt. Het blijft bergop, bergaf gaan. Een mooie rit voor een aanval, vooral voor de Fransen in het peloton.
Het is namelijk 14 juli, de nationale feestdag van Frankrijk, een gelegenheid die de thuisrijders maar al te vaak aangrijpen voor een heroïsche ontsnappingspoging. De laatste jaren sterven die veelal in schoonheid; Warren Barguil is de enige thuisrijder die dit decennium (2017) de bloemen op de Quatorze Juillet mee naar huis mocht nemen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur