TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Spanje nam afscheid van de gouden generatie, maar de nieuwe talenten werden daarna alom bejubeld. Op EURO2020 wil het nog niet echt vlotten met de mannen van bondscoach Luis Enrique, die alle zeilen bij moeten zetten om de achtste finales te bereiken.
Daarvoor moet Spanje in Sevilla, waar het groepsduel onder leiding staat van scheidsrechter Björn Kuipers, zien af te rekenen met Slowakije. Zij wonnen verrassend van Polen (1-2), maar gingen daarentegen met 1-0 onderuit tegen Zweden. Een team met pieken en dalen dus, waar sterspeler Marek Hamsik op 33-jarige leeftijd nog altijd laat zien de dirigent van de ploeg te zijn.
In Spanje is het alarmfase één voor de nationale ploeg en het is niet ondenkbaar dat Alvaro Morato het kind van de rekening wordt. De spits, onder contract bij het Italiaanse Juventus, miste in de eerste twee groepswedstrijden behoorlijk wat opgelegde kansen. Gerard Moreno van Villarreal stond tegen Polen als rechtsbuiten opgesteld, maar is eigenlijk een spits en een basisplaats lonkt voor de Europa League-winnaar. Hoe dan ook; Slowakije zal er alles aan doen om minimaal een gelijkspel uit het vuur te zetten en Spanje te dwarsbomen. Dat kan een heet avondje in Sevilla worden.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien