TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Drie dagen na het WK-kwalificatieduel in en tegen Tsjechië ontvangen de Oranjeleeuwinnen Japan voor een oefenwedstrijd in Den Haag. De NOS zendt het duel op twee kanalen uit: de eerste helft is op NPO 3, daarna is het schakelen naar NPO 1.
Nederland en Japan troffen elkaar voor het laatst op het WK van 2019 in Frankrijk. Oranje won die wedstrijd met 2-1 door doelpunten van Barcelona-speler Lieke Martens.
Terwijl de kwalificatie voor het WK van 2023 nog in volle gang is, kreeg het Nederlands elftal onlangs te horen welke landen ze tegenkomen in de poulefase op het EK van 2022. Zweden, Zwitserland en Rusland zijn komende zomer de tegenstanders. De ploeg van coach Mark Parsons zal het meest op zijn hoede zijn voor Zweden, de huidige nummer 2 op de wereldranglijst.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro