TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Drie dagen na het WK-kwalificatieduel in en tegen Tsjechië ontvangen de Oranjeleeuwinnen Japan voor een oefenwedstrijd in Den Haag. De NOS zendt het duel op twee kanalen uit: de eerste helft is op NPO 3, daarna is het schakelen naar NPO 1.
Nederland en Japan troffen elkaar voor het laatst op het WK van 2019 in Frankrijk. Oranje won die wedstrijd met 2-1 door doelpunten van Barcelona-speler Lieke Martens.
Terwijl de kwalificatie voor het WK van 2023 nog in volle gang is, kreeg het Nederlands elftal onlangs te horen welke landen ze tegenkomen in de poulefase op het EK van 2022. Zweden, Zwitserland en Rusland zijn komende zomer de tegenstanders. De ploeg van coach Mark Parsons zal het meest op zijn hoede zijn voor Zweden, de huidige nummer 2 op de wereldranglijst.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten