TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee bergetappes in de Ronde van Frankrijk is het tijd voor een rustdag. Veel rust krijgen de renners overigens niet, want ze moeten interviews geven en stappen doorgaans ook nog wel even op de fiets. De beroemde tafel van De avondetappe staat dit jaar niet in Frankrijk, maar verplaatst zich door Nederland. Presentator Dione de Graaff bezoekt elke dag een historische wielerlocatie in het land.
Razende reporter Herman van der Zandt is wel in Frankrijk. Op deze rustdag krijgt hij volop tijd om met de kopstukken uit de Ronde van Frankrijk te praten. Aan tafel bespreken deskundigen de bijzondere etappe van dinsdag: een vlakke rit langs de westkust die start en finisht op een eiland. Dat betekent oppassen voor de wind die het peloton in stukken kan breken.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?