TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen schaatsen op de tweede dag van de wereldbeker in Nagano, Japan, hun tweede 500 meter en de ploegachtervolging. Dai Dai Ntab is tot nu toe de beste Nederlander op de kortste afstand. Op de eerste wereldbekerwedstrijd in Minsk haalde hij zelfs brons. Maar er zit meer in, beloofde hij.
De ploegachtervolging was in het tweede wereldbekerweekend voor de Nederlanders Bosker, Roest en De Vries. Gaan ze op herhaling? De vrouwen rijden de 1000 meter en de 3 kilometer. Jorien ter Mors heeft nog last van haar knie, maar dat houdt haar op de 1000 meter nauwelijks tegen, al legde ze het in Polen nog af tegen Brittany Bowe. Europees kampioen Esmee Visser heeft haar vorm op de 3 km nog niet te pakken, Carlijn Achtereekte hoort al wel bij de top.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij