TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was vorig jaar een van de weinige wielerwedstrijden die volgens schema werden verreden: Omloop Het Nieuwsblad. Ook dit jaar is de Belgische nawinterkoers weer de officieuze opening van het klassiekerseizoen. De afgelopen weken hebben de kasseienvreters en de heuvelspecialisten zich al uitgebreid in vorm gereden op trainingskampen, in veldritten en tijdens kleinere etappekoersen in Zuid-Europa.
Vanaf nu is het menens en kunnen de klassiekercracks laten zien wie deze rare wielerwinter goed zijn doorgekomen. Het parcours is vertrouwd: ongeveer 200 kilometer bikkelen over de kasseistroken en hellingen. Op de route liggen onder meer de Bosberg en de vermaarde Muur van Geraardsbergen. De Vlaming Jasper Stuyven is de laatste winnaar van de koers.
Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt