TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede en laatste dag van de Nederlandse kampioenschappen allround rijden de schaatsers nog twee afstanden. Zowel de mannen als de vrouwen rijden een 1500 meter, waarna de vrouwen de 5000 meter afwerken en de mannen de 10.000 meter.
Bij de vrouwen zijn de ogen natuurlijk gericht op routinier Ireen Wüst, die begin dit jaar in het Noorse Hamar voor de zevende keer wereldkampioen allround werd. Het rijden zonder publiek is voor haar wel wennen, gaf ze onlangs aan. “We mogen heel blij zijn dat we in deze coronatijden wedstrijden kunnen rijden. Ik zal het publiek echter wel missen. Ik krijg altijd heel veel energie van de fans”, aldus de 34-jarige Wüst. Tijdens de NK afstanden wist ze slechts één podiumplaats te bemachtigen; ze werd derde op de 1000 meter.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'