TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax gaf zaterdagavond tegen Cambuur Leeuwarden een galavoorstelling weg en gelukkig voor de Friezen stopte de teller bij 9-0. Ajax zag een dag later concurrent PSV met 0-4 verliezen van Feyenoord en had zodoende een goed weekend. Tegen Fortuna Sittard geeft trainer Erik ten Hag wat spelers rust en gaat hij rouleren.
Fred Grim maakte afgelopen zomer de overstap van RKC Waalwijk naar Willem II. Laat beide ploegen nou net vanavond de tegenstanders van elkaar zijn. Grim loopt dus naar de kleedkamer van de bezoekende partij, waarmee hij een uitstekende seizoensstart kent. Willem II staat met tien punten uit vijf wedstrijden op de vierde plek in de Eredivisie. RKC Waalwijk doet het met vijf uit vijf ook aardig. Zaterdag werd nog met 2-2 gelijkgespeeld tegen het van ambitie overlopende FC Utrecht.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2