TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de derde zondag van oktober en dus is het tijd voor de Amsterdam Marathon. Lang bleef het spannend of het evenement wel kon doorgaan, maar half september kwamen de verlossende woorden. “Na de afgelaste editie van vorig jaar en de onzekerheid van de afgelopen maanden zijn wij dolgelukkig dat we naar verwachting weer met vele hardlopers samen kunnen komen in onze prachtige hoofdstad”, zei directeur René Wit.
Uiteraard staat de Nederlandse titel op het spel. Bij de mannen lopen onder meer Khalid Choukoud en Michel Butter om de prijzen. Bij de vrouwen is het uitkijken naar toppers als Bo Ummels en Ruth van der Meijden. Het parcours van de Amsterdam Marathon is aantrekkelijk: het voert de lopers langs onder meer het Vondelpark en het Rijksmuseum.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?