TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Titelverdediger Liverpool gaat in de achtste finales van de Champions League op bezoek bij Atlético Madrid. De Engelse koploper uit de Premier League is aan een opmerkelijk seizoen bezig. Ze zijn welhaast ongenaakbaar, ondanks het loodzware programma - van bekerwedstrijden en de Premier League tot de wereldbeker en de Champions League - en hebben inmiddels een voorsprong van 22 punten op 'belager' Manchester City.
Het is vooralsnog één groot succesverhaal, maar om deze reeks voort te zetten, zal de ploeg van trainer Jürgen Klopp vanavond door de defensie van Atlético moeten zien te geraken. Een lastige opgave, want de vechtploeg van trainer Diego Simeone krijgt bijna geen goals tegen, zeker niet in eigen stadion. Liverpool beschikt daarentegen over de volgens de kenners beste verdediger van de wereld met Virgil van Dijk. Ook onze landgenoot Georginio Wijnaldum is een belangrijke schakel in de machine die Liverpool is. Lukt het The Reds om een stap naar de kwartfinale te zetten?
Wil je weten wat de andere achtste finales zijn van de Champions League? Lees hier ons handige overzicht!
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven