TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij koersen door de Ardennen denken veel mensen aan voorjaarsklassiekers als de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik, maar ook in het naseizoen staat er een mooie koers door het Franstalige deel van België op het programma. Net als de afgelopen jaren staat er ook deze jubileumeditie van de GP Wallonie - die voor de zestigste maal op de kalender staat - weer een rit naar de citadel van Namen op het schema.
De Grote Prijs van Wallonië is nu typisch zo'n koers waarop de thuisrijders excelleren. Bij de 59 eerdere edities ging de overwinning maar liefst 37 maal naar een Belg. De afgelopen jaren wonnen onder anderen Philippe Gilbert, Tim Wellens en Greg Van Avermaet. Jasper Stuyven is titelverdediger. Tony Gallopin was in 2016 de laatste niet-Belgische winnaar.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij