TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vuurwerk in Omnisport, met de finales van het omnium en de sprint bij de mannen en de vrouwen. Regerend Europees kampioen omnium Kirsten Wild en de rest van het Nederlands team hebben goede herinneringen aan het vorige grote toernooi in Apeldoorn: het WK Baanwielrennen in 2018 werd een daverend Oranjefeest. Wild won drie regenboogtruien.
In Glasgow werd ze in hetzelfde jaar ook Europees kampioen op de scratch en het omnium. Ze is dus vandaag favoriet. “Uiteraard wil ik daar goed zijn”, zei ze eerder. “En niet alleen omdat op dit toernooi belangrijk is voor kwalificatie voor de Olympische Spelen in Tokio volgend jaar. Het gaat ook om de kans voor eigen publiek op jacht te gaan naar Europese titels.” Op de sprint bij de mannen is Jeffrey Hoogland titelverdediger.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij