TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vuurwerk in Omnisport, met de finales van het omnium en de sprint bij de mannen en de vrouwen. Regerend Europees kampioen omnium Kirsten Wild en de rest van het Nederlands team hebben goede herinneringen aan het vorige grote toernooi in Apeldoorn: het WK Baanwielrennen in 2018 werd een daverend Oranjefeest. Wild won drie regenboogtruien.
In Glasgow werd ze in hetzelfde jaar ook Europees kampioen op de scratch en het omnium. Ze is dus vandaag favoriet. “Uiteraard wil ik daar goed zijn”, zei ze eerder. “En niet alleen omdat op dit toernooi belangrijk is voor kwalificatie voor de Olympische Spelen in Tokio volgend jaar. Het gaat ook om de kans voor eigen publiek op jacht te gaan naar Europese titels.” Op de sprint bij de mannen is Jeffrey Hoogland titelverdediger.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los