TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de eerste dag van drie dagen bekervoetbal is er gelijk een kraker tussen twee ploegen uit de Keuken Kampioen Divisie. De Adelaarshorst in de Vetkampstraat in Deventer is het decor voor het bekerduel tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda. Beide ploegen spelen dus op het tweede niveau, maar horen wat betreft achterban en status misschien wel in de Eredivisie thuis.
De club uit Breda is uitstekend begonnen aan de competitie en maakt een goede kans op promotie, terwijl Go Ahead een matige seizoenstart beleeft. De ploeg van trainer Kees van Wonderen kreeg er recent wel twee ervaren spelers bij: aanvallers Sam Hendriks en Jacob Mulenga. Bovendien telt in de beker de vorm van de dag, want de winnaar van dit duel plaatst zich direct voor de volgende ronde.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen