TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Langzaam maar zeker verdwijnt de jus uit de benen van de renners, in de laatste tientallen kilometers van deze rit. De weg blijft in de slotfase van de 191 kilometer lange heuvelrit van Le Teil naar Mont Aigoual namelijk maar oplopen. Meestal gaat de weg niet eens zo steil omhoog, maar de voortdurende stijging zal aanvoelen alsof de coureurs met twee zakken aardappelen op de bagagedrager aan het koersen zijn.
Bekijk de zesde etappe hieronder:
De rit door de Cevennen is op het lijf geschreven van avonturiers. Er zal met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid een groepje vermetelen zijn dat een poging gaat wagen om uit de greep van het peloton te blijven. Klassementsrenners kunnen overigens in de laatste kilometers ook nog een poging wagen de directe concurrentie schade te bezorgen.
De zesde etappe zie je op 3 september om 13:15 uur bij de NOS op NPO 1 en bij Eurosport.
Lees hier alles over de Tour de France 2020
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten