TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax treft in de Champions League opnieuw Sporting Portugal. De Amsterdammers trapten in september het toernooi af tegen deze ploeg en hebben goede herinneringen aan dat duel. Dat geldt in het bijzonder voor Sébastien Haller, die tegen de Portugezen de twijfels over zijn presteren wegnam. Met vier doelpunten toonde de Fransman dat hij ook op het allerhoogste niveau zijn mannetje staat.
Ajax won het duel in Lissabon uiteindelijk met 5-1. De vraag is of Ajax in dit laatste duel van de groepsfase weer dat niveau haalt. De ploeg van trainer Erik ten Hag is al geplaatst voor de achtste finales en de noodzaak is er dus niet. Wellicht een reden voor de coach om een aantal spelers wat rust te geven en anderen een basisplaats te gunnen.
Toch kan Ajax wel geschiedenis schrijven: de club zou voor het eerst in historie alle groepswedstrijden in de Champions League kunnen winnen. Of dat gaat lukken, dat blijft de vraag.
Zondag speelt Ajax in de Eredivisie tegen AZ.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?