TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax treft in de Champions League opnieuw Sporting Portugal. De Amsterdammers trapten in september het toernooi af tegen deze ploeg en hebben goede herinneringen aan dat duel. Dat geldt in het bijzonder voor Sébastien Haller, die tegen de Portugezen de twijfels over zijn presteren wegnam. Met vier doelpunten toonde de Fransman dat hij ook op het allerhoogste niveau zijn mannetje staat.
Ajax won het duel in Lissabon uiteindelijk met 5-1. De vraag is of Ajax in dit laatste duel van de groepsfase weer dat niveau haalt. De ploeg van trainer Erik ten Hag is al geplaatst voor de achtste finales en de noodzaak is er dus niet. Wellicht een reden voor de coach om een aantal spelers wat rust te geven en anderen een basisplaats te gunnen.
Toch kan Ajax wel geschiedenis schrijven: de club zou voor het eerst in historie alle groepswedstrijden in de Champions League kunnen winnen. Of dat gaat lukken, dat blijft de vraag.
Zondag speelt Ajax in de Eredivisie tegen AZ.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie