TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een makkelijke loting voor Ajax in de Champions League? Daley Blind wilde er niets van weten, maar duidelijk is dat de Amsterdammers zeker niet in de zwaarste poule zitten. Ajax opent vanavond in Lissabon tegen Sporting CP, de kampioen van Portugal. Later volgen ontmoetingen met Besiktas en Borussia Dortmund.
“Er liggen zeker kansen voor ons”, zei Blind kort na de loting. “Qua naam is dit net even anders dan de echte topclubs, maar we zitten niet in de positie om te spreken van een pretpoule.” Na het sprookje van 2019, toen Ajax op de drempel stond van de finale, werd de club immers tweemaal uitgeschakeld in de groepsfase. Hoog tijd om weer eens te overwinteren op het hoogste niveau. Een zege of gelijkspel in Portugal zou een uitstekende start zijn.
Voor Sebastian Haller is het lange wachten voorbij. De Fransman, uitkomend voor het nationale elftal van Ivoorkust, mocht vorig jaar Europees niet meespelen omdat er een vinkje was vergeten aan te zetten. Dit jaar staat het vinkje wel achter zijn naam en zodoende kan de spits in actie komen in Portugal. Davy Klaassen moet vanwege een blessure verstek laten gaan.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'