TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een makkelijke loting voor Ajax in de Champions League? Daley Blind wilde er niets van weten, maar duidelijk is dat de Amsterdammers zeker niet in de zwaarste poule zitten. Ajax opent vanavond in Lissabon tegen Sporting CP, de kampioen van Portugal. Later volgen ontmoetingen met Besiktas en Borussia Dortmund.
“Er liggen zeker kansen voor ons”, zei Blind kort na de loting. “Qua naam is dit net even anders dan de echte topclubs, maar we zitten niet in de positie om te spreken van een pretpoule.” Na het sprookje van 2019, toen Ajax op de drempel stond van de finale, werd de club immers tweemaal uitgeschakeld in de groepsfase. Hoog tijd om weer eens te overwinteren op het hoogste niveau. Een zege of gelijkspel in Portugal zou een uitstekende start zijn.
Voor Sebastian Haller is het lange wachten voorbij. De Fransman, uitkomend voor het nationale elftal van Ivoorkust, mocht vorig jaar Europees niet meespelen omdat er een vinkje was vergeten aan te zetten. Dit jaar staat het vinkje wel achter zijn naam en zodoende kan de spits in actie komen in Portugal. Davy Klaassen moet vanwege een blessure verstek laten gaan.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los