TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een makkelijke loting voor Ajax in de Champions League? Daley Blind wilde er niets van weten, maar duidelijk is dat de Amsterdammers zeker niet in de zwaarste poule zitten. Ajax opent vanavond in Lissabon tegen Sporting CP, de kampioen van Portugal. Later volgen ontmoetingen met Besiktas en Borussia Dortmund.
“Er liggen zeker kansen voor ons”, zei Blind kort na de loting. “Qua naam is dit net even anders dan de echte topclubs, maar we zitten niet in de positie om te spreken van een pretpoule.” Na het sprookje van 2019, toen Ajax op de drempel stond van de finale, werd de club immers tweemaal uitgeschakeld in de groepsfase. Hoog tijd om weer eens te overwinteren op het hoogste niveau. Een zege of gelijkspel in Portugal zou een uitstekende start zijn.
Voor Sebastian Haller is het lange wachten voorbij. De Fransman, uitkomend voor het nationale elftal van Ivoorkust, mocht vorig jaar Europees niet meespelen omdat er een vinkje was vergeten aan te zetten. Dit jaar staat het vinkje wel achter zijn naam en zodoende kan de spits in actie komen in Portugal. Davy Klaassen moet vanwege een blessure verstek laten gaan.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'