TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een makkelijke loting voor Ajax in de Champions League? Daley Blind wilde er niets van weten, maar duidelijk is dat de Amsterdammers zeker niet in de zwaarste poule zitten. Ajax opent vanavond in Lissabon tegen Sporting CP, de kampioen van Portugal. Later volgen ontmoetingen met Besiktas en Borussia Dortmund.
“Er liggen zeker kansen voor ons”, zei Blind kort na de loting. “Qua naam is dit net even anders dan de echte topclubs, maar we zitten niet in de positie om te spreken van een pretpoule.” Na het sprookje van 2019, toen Ajax op de drempel stond van de finale, werd de club immers tweemaal uitgeschakeld in de groepsfase. Hoog tijd om weer eens te overwinteren op het hoogste niveau. Een zege of gelijkspel in Portugal zou een uitstekende start zijn.
Voor Sebastian Haller is het lange wachten voorbij. De Fransman, uitkomend voor het nationale elftal van Ivoorkust, mocht vorig jaar Europees niet meespelen omdat er een vinkje was vergeten aan te zetten. Dit jaar staat het vinkje wel achter zijn naam en zodoende kan de spits in actie komen in Portugal. Davy Klaassen moet vanwege een blessure verstek laten gaan.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’