TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Rotterdamse Kuip stroomt vanavond weer vol. De Feyenoorders krijgen namelijk voor de UEFA Conference League Union Berlin op bezoek. Dat team is er - met slechts één punt achterstand - op gebrand om de overwinning mee naar huis te nemen.
Als het aan middenvelder Orkun Kökçü ligt, heeft zijn cluppie echter niets te vrezen. Hij heeft er alle vertrouwen in. "We hopen op net zo'n goed resultaat als voor Ajax, maar we zijn sowieso gemotiveerd", vertelde hij tijdens een persconferentie. "Ik denk dat het een mooie wedstrijd gaat worden. Duitse ploegen staan bekend om hun fysieke kwaliteiten en de energie die ze in een wedstrijd stoppen, maar wij nu ook."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur